טיולי ג'יפים בגליל המערבי טיולים הפתעות קבוצות ועד
טיולי ג'יפים בגליל המערבי טיולים הפתעות קבוצות ועדים פרטיים.
בואו לבלות בגליל המערבי, טיול ג'יפים בנחל הגעתון בגליל המערבי.

טיול בגליל המערבי - רכס הסולם ראש הניקרה ותצפיות נוף מרהיבות, במקום החיבור של ההר לים. ארוחות שטח עם אוכל משובח וכשר, מסעדות 
סנפלינג במערת קשת - חווה עוצרת נשימה אל מול נוף מרהיב
טיולי ג'יפים  מסלולים מגוונים, חוויות יום וחוף הפעלות גיבוש וכיף
הפעלות שמחה וקצב עם מוסיקה דרבוקות ותופים.

טיולים, ימי כיף וגיבוש בצפון

טיולים ופעילויות, לקבוצות ועדים, בתי ספר, ארגונים. יש לנו המון כיף וגיבוש להציע לכם, טיולים מדהימים, סנפלינג, סדנאות שונות ארוחות שטח ובמסעדות עם אוכל משובח והפעלות של קצב ושמחה.

חייגו ליאיר   
ונארגן לכם יום כיף וגיבוש בלתי נשכחים

054-420-17-50

טיולי ג'יפים בגליל העליון

הגלי העליון או אצבע הגליל זהו אגן ניקוז גדול של מיים המביא איתו שפע של טבע צמחיה ופריחות. זהו האזור תירותי תוסס כל ימות השנה.
והאפשרויות תיור וטיול רבות מאוד .
על כן חייגו ליאיר והוא יציע לכם המון דברים מנסיונו הרב עתי ההמלצות והפידבקים הטובים  

054-420-17-50

את היופי עוצר הנשימה של רמת הגולן אי אפשר לתאר במילים, ולכן רבים מעדיפים לקפוץ על ג'יפ ולנסוע לחוות זאת מקרוב.

אז אם גם לכם טיולי ג'יפים בצפון עושים רק טוב על הנשמה, הגעתם למקום הנכון. מספר רב של מסלולים מעולים לג'יפים, חויות מסלולים מפתיעים, עתירי נוף, ובלתי נשכחים.
טיולי ג'יפים בצפון – הרשימה המומלצת
את היופי עוצר הנשימה של חבלי רמת הגולן והגליל אי אפשר לתאר במילים, ולכן רבים מעדיפים לקפוץ על ג'יפ ולנסוע לחוות זאת מקרוב. אז אם גם לכם טיולי ג'יפים בצפון עושים רק טוב על הנשמה, הגעתם למקום הנכון. בעוד כמה דקות תכירו מספר רב של מסלולים מעולים לג'יפים ותוכלו להתחיל לתכנן את הטיול הבא. אז חגרו חגורות בטיחות, הכינו את הפלאפון לסלפי בחיק הטבע כי אנחנו עומדים לצאת לדרך...

טיולי ג'יפים בצפון – מתחילים ברמת הגולן

נתחיל מהאזור הצפוני ביותר בישראל – רמת הגולן רווית הנחלים, העמקים, הוואדיות והנופים המרהיבים לאורכה ולרוחבה. נפתח את מסע הג'יפים שלנו במסלול רמות ומעלה גמלא, הנמצא בתפר בין הרמה לגליל העליון, אורכו כחמישה קילומטר (כ-3 שעות בקצב בינוני) והאטרקציות לאורכו נפלאות לכל המשפחה. זהו מסלול קל לג'יפים ונוח בכל ימות השנה! ממשיכים לנחל סמך הנחשב למעט קשה יותר, אך עדיין אפשרי לכל נהג ג'יפ עם מעט ניסיון שטח. מדובר על מסלול ארוך למדיי (14 ק"מ) ויפה במיוחד, הכולל שלל אזורים מוצלים, מעיינות טבעיים ותצפיות נוף מרשימות. אחרי ימים גשומים יש לבדוק את זרימת נחלי הסביבה! אם אתם מחפשים טיולי ג'יפים בצפון מעט יותר קלילים הרי שממש תאהבו את מסלול עין עלווה, במהלכו (עד 3 שעות) תחשפו לאתרים ארכיאולוגיים, פינות פיקניק ומשחק ושפע של מסלולים רגליים קצרים ונפלאים. ונסיים את חלקה של רמת הגולן בנחל הדישון הנפלא (40 ק"מ), המציע מסלול ג'יפים הטרוגני בנופיו ונפלא בחוויותיו למשך 5-6 שעות. 

טיולי ג'יפים בצפון – הגליל והכרמל

מעט דרומה יותר, בגליל התחתון, נמצאים שפע מסלולים נפלאים לג'יפים, ביניהם נחל ציפורי המפורסם (15 ק"מ, 3-4 שעות, דרגת עבירות קלה, מתאים לכל חודשי השנה), נחל יששכר היפהפה, מעלה יבניאל – מסלול קשה לכל ג'יפ הדורש מיומנויות נהיגה גבוהות, אך לגמרי שווא את המאמץ, אזור מג'רסה (מסלול נסיעה איטי ולא פשוט, אך מרהיב ביופיו, האורך 10 ק"מ אך מתפרש על פני 9-12 שעות טיול). 

ונסיים את מסע הקסם שלנו בכרמל ובגליל המערבי, שניים מהאזורים היפים בישראל ולא סתם הם מהווים אופציה פופולארית במיוחד עבור טיולי ג'יפים בצפון והסביבה. באיזורים אלו מחכים לכם שלל מסלולים בדרגות קושי שונות, כאשר הבולטים שבהם הם רמות מנשה (מתאים גם לרכבים רגילים. ישנם מספר מסלולים שונים בתוואי השטח העצום הזה), נחל קיני הפחות מוכר, בו תוכלו ליהנות משקט יחסי גם בסופי השבוע של חודשי האביב והקיץ, נחל רקפת על 20 הקילומטרים הפורחים שלאורכו, שמורת הר חורשן, עין הוד, נחל אלון ועוד. תיהנו!

טיולי - טיול גיפים בצפון