דף הבית >> טיולי ג'יפים מידע נוסף >> טיולי ג'יפים בגליל המערבי - בין ההר לים

טיולי ג'יפים בגליל המערבי - בין הים לגליל

טיולי ג'יפים בגליל המערבי - טיולים באחד מהאזורים המעניינים ביותר לנופש טיול ותיור. 

אם אתם בחוף הים, בחוף אכזיב וחשקה נפשכם בנוף הרים מהמם על כל איזור הצפון והלבנון ובאוויר פסגות, תוך 30 דקות נסיעה שלווה בכבישי הגליל המערבי, אתם מגיעים לאזור שמורת הרי מירון, עולים לתצפית מהממת של הר אדיר צופים באחד הנופים הקסומים ביותר בישראל.
המקום היחידי בישראל שבו ההר פוגש את הים התיכון, זהו רכס הסולם, שבקצהו, צוק ראש הנקרה כשהמפגש בין ההר לים יצר תופעת טבע של נקרות עם מי בדולח צלולים.

טיולי ג'יפים בגלילי המערבי –  הטבע נמצא שם כל השנה.

בשל המבנה הטופוגרפי של אזור הגליל המערבי, רום של 1208 מ' הר מירון וירידה לחוף הים לרום של מטרים בודדים, בדרך קורים הרבה דברים מעניינים ויפים.
שלל נחלים שחלקם איתנים אשר זורמים הימה: נחל בצת, נחל הגעתון, נחל שרף, נחל כזיב, נחל בית העמק. לכל נחל יש לו את המאפיינים שלו, בגלל מיבנה טופוגרפי, מערות, זרימות מפלים צמחיה וכד', כל נחל מספק הרבה סיבות, לתיור וטיול, אם ברגל, אם בג'יפ ואפשר גם לשלב בין שניהם.

טיולי ג'יפים בגליל המערבי - טיול של תרבויות עמים ואוכל.

עם טיולי ג'יפים בגליל המערבי תוכלו להגיע גם לאוכלוסיה ההטרוגנית אשר חייה בסינרגיה מופלאה,
אשר יוצרת עניין תרבותי, קולינרי, ואתני, כשהבולטת והמיוחדת שבהם היא האוכלוסייה הדרוזית שמקום מושבם הוא בכפרים הפרושים  מהכרמל עד לשמורת הרי מרון בישוב הגלילי המופלא בת ג'ן. 

טיולי ג'יפים בגליל המערבי - מה אפשר לעשות?

איזור הגליל המערבי הינו איזור עשיר מאוד באפשרויות בילוי פעילות והנאה צרופה. טיולים והדרכות בטירות מצודות בעתיקות, טיול בנחלים עם מים זורמים במשך כל השנה.
ביקורים בקיבוצים מושבים אתרי מורשת סדנאות ופעילויות כיף לבתי הספר למשפחות ולילדים.
פעילות אקסטרים של טיולי ג'יפים סנפלינג, פעילות ים עם סירות צלילה ועוד.

הכלל החשוב הוא הגדרת התקציב, עמידה בתקציב ובחירת פעילות שמתאימה למאפיינים של המטיילים ( מקומות עבודה, ילדים, משפחות, גמלאים) וכד'.

טיולי ג'יפים בגליל המערבי – נופש, צימרים, בקתות וכיף.
איזור הגליל המערבי משופע בצימרים מהיפים ביותר בארץ, ישנם צמרים עם רמה בסיסית של לינה וישנם צימרים שממש לא תירצו לצאת מהם והם כוללים ברכות, ספא, נוף וארוחות של אוכל משובח, ישנם גם צימרים שהן סוג של בקתות יער למתבודדים וההיצע הוא מעבר למה שתוכלו לדמיין לעצמכם.

תמיד תוכלו לחייג למדריך טיולי ג'יפים - יאיר - ולהעביר מס' שעות בטיול בנופים ובמקומות קסומים.
טיולי ג'יפים בגליל המערבי -בין הים לגליל

054-420-17-50