טיולי ג'יפים בצפון לקבוצות

טיולי ג'יפים לקבוצות, ברמת הגולן

רמת הגולן מהווה מוקד רחב ומלא אפשרויות בעבור טיולי ג'יפים בצפון לקבוצות. שטחה הישר והמסולע הפרוס על גבי 1,200 קמ"ר מהווה מוקד לאתרים רבים ומגוונים שאותם ניתן לשלב במסלולים של טיולי ג'יפים לקבוצות בצפון
אנדרטת הטייסים התורכים
אנדרטת הטייסים התורכים מהווה נקודות עצירה אטרקטיבית בטיולי ג'יפים ברמת הגולן. האנדרטה סמוכה לקיבוצים מעגן ועין גב ובה מונצחים זכרם של שני טייסים מהאימפריה העות'מנית שמטוסם התרסק בדיוק באותו מקום בשנת 1914 כשעשו דרכם מדמשק לירושלים. 
האנדרטה הוקמה ב-2014 לציון 100 שנים לאותו מקרה. על סיפורם של שני הטייסים ניתן לקרוא בפרוטרוט בשלט הנמצא למרגלות המצבה. 

טיולי גי'יפים בצפון לקבוצות - מעיין עין תאופיק

מעיין עין תאופיק הינו מעין הנובע לאורך כל השנה. המים במעיין נובעים מבין סלעי הבזלת במקום המסודרים בצורת מדרגות ומגיעים למעיין רדוד המתוחם בסלעים לאורך שבעה מטרים. המים הרדודים מאפשרים שכשוך גם עבור ילדים קטנים. מי המעיין ממשיכים בזרימתם אל הואדי הסמוך. 
למטיילים המגיעים במקום, רגלית או על גבי ג'יפים, מתאפשרת ישיבה נוחה הן בפריסה בשטח עצמו והן באמצעות שולחנות פיקניק. בנוסף, נהנים המבקרים מעמדת תצפית לכיוון ימת הכנרת. 
סמוך למעיין ניתן אף להגיע בהליכה קצרה למוצב נברון – מוצב סורי ששלט בעבר על החלק הדרום מזרחי של הכנרת. המוצב מגודר כיום ולא ניתן להיכנס אליו, אך מהווה הוא נקודת תצפית נוספת ומעניינת. למגיעים על גבי ג'יפים ניתן אף להמשיך עד לעין שוירח. 

טיולי ג'יפים לקבוצות בצפון - גן לאומי סוסיתא

אטרקציה נהדרת למטיילים חובבי היסטוריה הוא הגן הלאומי סוסיתא. בגן נמצאים שרידי העיר הקדומה שהייתה לעיר חשובה ומרכזית בתקופה ההלניסטית, הרומית והביזנטית. מיקומו של הגן הוא כשלושה קילומטרים מזרחית לימת כנרת. מקור שם העיר הוא מהמילה הארמית "סוסיתא" שמשמעה מהשם היווני "היפוס" (עיר הסוסים"), כששם זה ניתן לעיר בזכות קווי מתארה במבט מהאוויר המזכירים צורה של סוס. 
הביקור במקום משלב בתוכו אתר עתיקות מרהיב ותצפיות נוף. על המטיילים להבחין בגדרות התיל במקום אשר מפרידות ביניהם לבין שדות המוקשים. בטיול בעיר הקדומה נחצה את התעלה שהגנה על העיר – החפיר ובהמשך נגיע לרחוב הראשי – ה"דוקומנוס מקסימוס" אשר מוביל את המטיילים לרחבת העיר הגדולה – ה"פורום" בה הוצגו בעבר פסלים כשמתחתיה נבנה בור מים רחב. לאורך העיר ניתן להתרשם משרידים של מקדשים, כנסיות, תיאטרון, בתי מרחץ ורצפות פסיפס. 
טיולי ג'יפים בצפון לקבוצות
לאוהבי טיולי ג'יפים בצפון לקבוצות כוללת בתוכה אתרים רבים ומגוונים לטיולים מסוג זה. את טיולי הג'יפים לקבוצות בצפון ניתן לעשות בצורה מעגלית – התחלה וסיום באותה נקודה או להתחיל את הטיול בנקודה אחת ולסיימה בנקודה שנייה. 
לקבוצות היוצאות לטיול ג'יפים בצפון ישנו בכל ג'יפ נהג שהוא גם המדריך וזאת בנוסף להדרכה מרוכזת לאורך תוואי המסלול. בטיול ניתן לשלב עצירות עבור ארוחות, ביקורים וסיורים בבתי בד ויקבים או כל אטרקציה אחרת.
טיולי ג'יפים בצפון עם יאיר cc חוויה אמיתית