טיול ג'יפים באזור עכו


טיול ג'יפים בגליל המערבי - טיולים ג'יפים וכיף
טיול ג'יפים בגליל המערבי טוב לעשות ואפשר לעשות בכל עונות השנה.
טיולי גיפים בגליל המערבי זה רעיון מצוין כי ישנם נחלים מעיינות ומקורות מים שזורמים כל השנה.
תעשיית התיירות בגליל המערבי היא מין השוקקות בארץ ואיתה ההזמנות לטיולי ג'יפים בגליל המערבי. השילוב של מס' דקות נסיעה בין ההר לחופים היפים של הגליל המערבי זאת סיבה המושכת מבלים ותיירים רבים לבלות את חופשתם בגליל המערבי.

טיולי ג'יפים בגליל המערבי - למעיינות ונחלים 
הג'יפ הוא טקסי בטבע. זה כלי בעל יכולת עבירות גבוהה בשטח והיכולת הזו יכולה לבוא לידי ביטוי במעברים ומעלו ומורדות רק אם יש לכם נהג ג'יפ מקצועי בעל הסמכה וביטוח, עם הג'יפ תוכלו להגיע ממש בסמוך למעיין או הנחל ואפילו לנסוע בתוך מימיו של הנחל. תוכלו להגיע ולתכנן מסלול שישלב מורשת ואתרים הסטורים יחד עם רחצה במים קרירים של מעיינות ונחלים.

טיולי ג'יפים בגליל המערבי - טיולי ג'יפים בין ההר לים
אחת מהאפשרויות היעילות ביותר בתחום טיולי ג'יפים בגליל המערבי היא לתכנן טיול המשלב 
מקומות ואטרקציות. ממש להתייחס לג'יפ ברמה של מונית בטבע כך אפשר לבקר במס' מקומות 
בגליל המערבי 
לדוגמא מטיילים בנחל הגעתון, ממשיכים לפארק גורן שם אוכלים צהריים ומשם לסיור וטבילה באחד החופים היפיפיים שנמצאים בגליל המערבי ומשם עולים לטיול ג'יפים במסלול שכולו נוף מרהיב ברכס הסולם ומסיימים בסיור בנקרות של ראש הנקרה וביחד עם השקיעה המרהיבה מהים, מסיימים יום גדוש וחוויתי במיוחד שייזכר לזמן רב.

טיולי ג'יפים – ימי גיבוש "המרוץ למיליון"
משחק המרוץ למיליון עם (ג'יפים ממוזגים או פתוחים) ברחבי הגליל המערבי, זו חוויה עצומה ומגבשת. המשחק נערך עם כתב חידה ועם צוותים שמחכים לכם בכל מקום ממש כמו בטלביזיה. בדרך את צריכים להגיע למקומות בטבע מהיפים שיש בארץ. לכל צוות מוצמד ג'יפ עם נהג מוסמך ויחד אתם תרים את הגליל המערבי עם ג'יפים מטיילים במקומות מרהיבים ומאתגרים ויחד מסיימים עם תחושת סיפוק והנאה צרופה.

טיולי ג'יפים בגליל המערבי טיולי לילה
אפשר לשלב טיולי לילה ומסיימים עם אמן שמגיע לשטח. זה יכול להיות קומיקאי , מעגל מתופפים 
תקליטן והשוק מוצף בהצעות ורעיונות שבטוח שאחת מהן תתאים לכם.