דף הבית >> טיולי ג'יפים מידע נוסף >> טיולי ג'יפים לקבוצות

טיולי ג'יפים לקבוצות

טיולי ג'יפים לקבוצות – הנאה בהילוך גבוה
חופשות וטיולים הפכו לעניין שגרתי בחייהם של מיליוני ישראלים, שנוהגים לפקוד את הפארקים, אתרי הטבע והמלונות לאורך כל ימות השנה. עם עליית תדירות הטיולים, נולד צורך של ממש בגיוון חופשות הבטן-גב הקלאסיות. כך נולדו טיולי הג'יפים שהפכו במהרה להצלחה סוחפת, בעיקר תחת הז'אנר של טיולי ג'יפים לקבוצות. אז מה הייחודיות של טיולים אלו? והיכן ניתן למצוא טיולים שכאלו ברחבי ישראל? כל הפרטים לפניכם.

טיולי ג'יפים בקבוצות – העקרונות החשובים שעושים את ההבדל

טיול ג'יפים מוצלח מושתת על שני עקרונות מרכזיים. הראשון הוא לא להתפשר על מקצועיות החברה המארגנת. כלומר יש לבחור בחברה איכותית שתדאג לכל מה שצריך, כך שלכם רק יישאר לארוז תיק קטן, לבחור את יעד הטיול ולצאת לדרך. הג'יפים, הלינה, המסלולים, האטרקציות, הפינוקים – כל אלה באחריות החברה המארגנת. העיקרון השני מבוסס על התובנה שפשוט הרבה יותר כיף לעשות טיול ג'יפים בקבוצות מאשר ביחידים. חלק מהחוויה הוא הביחד, הסיפורים, הצחוקים, ועם ג'יפ יחיד ושלושה אנשים, יותר קשה להשיג זאת.

טיולי ג'יפים לקבוצות – מסלולים מומלצים
חברות רבות מציעות טיולי ג'יפים לקבוצות. למרביתן צוות מדריכים מנוסה ומסביר פנים. מוטב לחפש המלצות לפני הבחירה בחברה מסויימת. הטיולים מתקיימים בכל רחבי הארץ, מצפון הגולן ועד הרי אילת. ישנם עשרות רבות של מסלולים מעולים גם בסטנדרטים בינלאומיים. בין המסלולים הנחשבים למובילים בישראל ניתן למצוא את רמת נפתלי הציורית באצבע הגליל, בטיול בדרגת קושי קלה עד בינונית המתאים גם לנהגים לא מנוסים; טיול נפלא ביער בירייה שלמרגלות הר מירון, שמתאים בכל ימות השנה ונחשב לאחד היפים והמומלצים.


טיולי ג'יפים לקבוצות חובבות צילום

,ישנם מסלולים גדושי יופי, היסטוריה ומורשת קרב למרגלות ירושלים בדרך בורמה המפורסמת; מסלול שדות עמק יזרעאל, המציע נופים מהפטנטים 
בריכות שכשוך, נחל זורם


והרבה ירוק בעיניים; טיול מיוחד בחבל לכיש בשולי המדבר, המשלב נוף מדברי נפלא (ניתן להיכנס לשטח המסלול רק בסופי שבוע וחגי ישראל בשל הסמיכות לשטח האש שבאזור); טיול בערבה הדרומית לאורך הגבול הירדני ולצידי ים סוף ונופי הרי אילת ואדום; פארק איילון-קנדה, הנחשב לקצר, נוח למתחילים ונעים במיוחד; ועוד מסלולים רבים, יפים וטובים.

לקראת סיום, נדגיש את חשיבות ההיערכות מראש לקראת הטיול מבחינת הציוד, במיוחד אם מדובר על טיולי ג'יפים לקבוצות הכוללים גם לינה בשטח. אז נכון שחברת הטיולים דואגת   לכל מה שצריך, אבל לא לדברים כמו פנסים, כובעים, משחות נגד יתושים, נייר טואלט, גזיות, מחצלות, מזרונים, מקרר לרכב, רשת צל במיוחד בטיולים בדרום