דף הבית >> טיולי ג'יפים מידע נוסף

היתרונות של ג'יפים בטיולים     - << לכתבה

לצאת ולראות נופים, לנשום את האוויר הפתוח, ללמוד על הסביבה שלנו ולחוות חוויות יחד עם כל בני המשפחה והחברים הקרובים – אין ספק כי לטיולים יש ערך מוסף שאסור לפספס. ואם כבר יוצאים לטיול מהנה בחיק הטבע, למה לא לחוות זאת על הצד הטוב ביותר באמצעות נסיעה על ג'יפים! כפי שתבינו מייד, מדובר בחוויה ייחודית שלה יתרונות רבים, ולכם רק נותר להתחיל לפנטז ולתכנן את הטיול הבא שלכם. מוכנים? יוצאים לדרך!
טיולי ג'יפים בגליל המערבי - בין הים לגליל  - << לכתבה
אם אתם בחוף הים, בחוף אכזיב וחשקה נפשכם בנוף הרים מהמם על כל איזור הצפון והלבנון ובאוויר פסגות, תוך 30 דקות נסיעה שלווה בכבישי הגליל המערבי, אתם מגיעים לאזור שמורת הרי מירון, עולים לתצפית מהממת של הר אדיר צופים באחד הנופים הקסומים ביותר בישראל.

המקום היחידי בישראל שבו ההר פוגש את הים התיכון, זהו רכס הסולם, שבקצהו, צוק ראש הנקרה כשהמפגש בין ההר לים יצר תופעת טבע של נקרות עם מי בדולח צלולים.
בשל הסמיכות הגאוגרפית לאזור רמת הגולן היפהפה ולדרומה – הגליל העליון והתחתון המתגאים בנופים מרהיבים ואטרקציות בלי סוף, נדמה, לעיתים, שהגליל המערבי אינו מקבל את הכבוד לו הוא ראוי.

אז נכון, מדברים על היופי עוצר הנשימה של אכזיב, וזורקים פרגון או שניים על ראש הנקרה שבקצה ההר, אבל ישנם עוד אינספור מקומות לטייל בהם בגלל המערבי שלא רבים מכירים. ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן. כדי להזכיר לכם שמסלולי הליכה מרהיבים יש לא רק ביהודייה ובזוויתן, ומקומות מושלמים לטיול טבע זוגי / חברי / משפחתי יש גם ברדיוס אכזיב-עכו-נהריה.

מחפשים מקומות לטייל בגליל המערבי? להלן כמה אטרקציות שכדאי שתיקחו בחשבון בפעם הבאה שתחליטו להגיע לאיזור. תודו לנו אחר כך.
מערת קשת בגליל המערבי

האזור הגדול ביותר בארץ לטיולי ג'יפים הוא הדרום.  << לכתבה

טיולי ג'יפים בדרום עושים בדרך כלל בעונות מעבר ובחורף כשאין חשש לשיטפונות בנחלים.
הנוף המדברי מרגש מהמם ובו תצפיות נוף מהממות, נקיקים נחלים בקעות מכתשים ים מלוח
והמקום הכי נמוך בעולם.
בחורף המדבר כולו ניצבע במראות מדהימים של פריחה קצרת מועד כשבכל איזור ואזור עם האקלים והטופוגרפיה שלו, כך גם יש לאותו איזור את סוג הפריחה משלו.
במדבר גם בימי הקיץ החמים יש נחלים שזורמים לדוגמא (נחל דוד) והאפשרויות לטיול רבות מאוד.

טיולי ג'יפים מידע נוסף