טיולי ג'יפים בגליל המערבי, 
נחל הגעתון אקסטרים

טיולי ג'יפים בגליל המערבי טיולים הפתעות קבוצות ועדים פרטיים.
בואו לבלות בגליל המערבי, טיול ג'יפים בנחל הגעתון בגליל המערבי.

מסלול של 3 שעות, הטיול לנחל געתון מביא אותנו אל ערוץ נחל מקסים ורגוע, אל חורבות מרשימות, אל המעיין הנסתר ואל תצפיות נהדרות על עמק הגעתון וחוף הים.

המסלול - נתחיל משפך נחל הגעתון , הנשפך לים התיכון ונמשיך נחצה את העיר נהרייה לכיוון מזרח לאורך   כ- 20 ק"מ ועד הר בטח ליד הישוב מעונה, בסמוך לנחל מסלול ג'יפים שחוצה אותו וגם עובר בתוך הערוץ.

הנחל מציע למטיילים מסלול יפיפייה וירוק של חורש טבעי וצמחי תבלין,עצי קטלב, הרבה חורש טבעי מעיינות וחווה חקלאית קטנה ועתיקה הנקראת בשמה העתיק חרבת סורסוק וכיום חרבת הגעתון.

הדרך ממשיכה עד להר בטח, שם נטפס רגלי  למערת הנטיפים בהר (עם פנסים), הפסגה שמעל המושב מעונה מאפשרת תצפית על כל אזור הגליל המערבי והעיר מעלות, נמשיך למאגר "אגר" ונסיים בתרשיחא.
 
לפרטים והרשמה חייגו בבקשה
למדריך יאיר סיסי טלפון:054-420-17-50      טיול ג'יפים ביער ביריה
טיול 4x4  טיול גיפים, בנחל הגעתון בגליל המערבי.
רוצים לחוות את השטח בנהיגה עצמית ? יאיר טיולי ג'יפים יוביל אותכם למסלול אתגרי כיפי, שם תוכלו לחוש את האנדרנלין שבנהיגה אתגרית חוויתית בנחל הגעתון שבגליל המערבי

עוד מהמתרחש אצלנו בטיולי ג'יפים בגליל המערבי
שאולי יעניין אתכם ותרצו גם

עוד הפקה משובחת של יום כיף, לכללית, הפקה "מזיזים הרים", יאיר טיולי ג'יפים, מוסיקה סדנת תופים וקצב ושמח יוסף המתופף.

טיול 4x4  טיול גיפים, באיזור אחיהוד במזג אויר חורפי במיוחד בגליל המערבי.
המון כיף גיבוש וחוויה הסתכלו בסרטון ככה זה אצל יאיר טיולי ג'יפים
הנגישות בין הים לגליל המערבי, מזמנת אין ספור פעילויות שונות הן בהר והן בים וביום  אנחנו מזמינים אותכם להתעניין בטיולים של מס' ימים עם מגוון רחב של פעילויות.

                                                                              חייגו אל יאיר   054-420-17-50

גברת חביבה ממליצה על יאיר 

מעיינות בגליל המערבי – הרשימה המומלצת
נופים מרהיבים, יופי מדהים וקסם אינסופי הם חלק בלתי נפרד מההוויה הממכרת של חיים או ביקור באזור הגליל המערבי. אבל בין מסלולי הטיול לשפע האטרקציות, נחשב האזור, ולא בכדי, גם ל"חבל המעיינות" של ישראל. אז אם גם אתם זורמים על טיולי מעיינות רטובים בגבולות ארצנו הקטנה, הכנו במיוחד עבורכם 'תפריט מעיינות' מלא בכל טוב. בגד ים יש? מעולה. להלן מספר מעיינות בגליל המערבי שפשוט אסור לפספס.
מעיינות בגליל המערבי          < <<  לכתבה