דף הבית >> טיול ג'יפים לילי בצפון

טיול ג'יפים לילי בצפון

טיול ג'יפים בלילה בצפון – היכן עדיף

היכן עדיף לעשות טיול ג'יפים בצפון, זו שאלה טובה מאוד. אם אתם קשורים ללוגיסטיקה כמו בחרתם מקום לינה בצפון ? או אם אתם צריכים לחזור למרכז ? ואם יש לכם עוד שיקולים שהם שיקולי מפתח בבסיס של שלד יום הגיבוש והכיף אז זה מה שיקבע בהתאם למכלול המאפיינים שיש בטיול שלכם. אך אם השיקולים שלכם הם שיקולי טבע נטו אז חיות בדרך כלל רואים בלילה בגולן, רוצים מים אז יותר מתחברים למקורות הירדן שבאצבע הגליל, ואם אתם רוצים עתיקות מבצרים, אז בכל אזור בצפון יש לו את המבצר שלו.
חוץ מזה תמיד תוכלו להתייעץ עם יאיר טיולי ג'יפים והוא יעזור לכם ללבן בכיף את כל הסוגיות הללו. 
טיול ג'יפים לילי בצפון - חוויה מעוררת חושים

טיול ג'יפים לילי בצפון או במשך היום מבחינה טכנית כמעט שאין הבדל. כל מסלול שעושים ביום טכנית ניתן לעשותו גם בלילה. לעשות טיול ג'יפים תמיד זה רעיון טוב לעשותו ולו יתרונות רבים ואפשר לחברו לכל אירוע מסיבה טיול או חגיגה. הג'יפאים של יאיר טיולי ג'יפים הם אנשי שטח שמבלים חלק ניכר מזמנם בפעילויות לילה בשטח בכל הארץ. הם מוסמכים ובעלי ביטוח מתאים והחשוב הם מקצועיים ובעלי רוח של נתינה בראשם עומד יאיר איש שטח  יאיר הוא איש רציני, שבטיולים שהוא מארגן יש את החוויה הבלתי נשכחת והכיף הגדול עם מקצועיות טבולה בידע מרשים.

טיול ג'יפים לילי בצפון –  חוויה חושית עם הנאה צרופה

החושים מתחדדים נדרכים מתוך אי ודאות לבאות ומתוך צפיה להפתעות.
רדת הלילה הוא עת שכל טורפי  הלילה בטבע יוצאים לציד. טיולי ג'יפים לילי בצפון או חלק מימנו הוא צפיה באותה פעילות אשר מתרחשת בטבע. בדרך כלל המסלולים הם מסלולים שלא כולם מכירים ורק ג'יפאים שממש מכירים את השטח ייקחו אתכם לאותם מקומות אשר מניסיונם, שם תוכלו לצפות בפעילות טבע זו.

טיול ג'יפים בלילה - בשילוב גיבוש וחוויה עם משחק  המרוץ למיליון.

החיבור של טיול ג'יפים לילי בצפון עם ללילות גיבוש הוא ייחודי וממש מתבקש כשהפעילות היא המשחק של המרוץ למיליון כשהג'יפים הם המוניות שלכם בטבע.
טיול גיפים בלילה עם המרוץ למיליון איך מתבצע? בקצרה.
מתחלקים לקבוצות כל קבוצה עולה על ג'יפ לכל קבוצה נקבע מסלול ועליהם לנווט לתחנות בתחנות
יש משימות וכשעומדים במשימות. ממשיכים לתחנה הבאה, הקבוצה שמגיעה ראשונה מנצחת כמובן. אפשר גם ביום בלילה זה מרגש יותר ומגבש יותר.