דף הבית >> טיולי ג'יפים מידע נוסף >> טיול עם ג'יפים - מלא יתרונות

טיול ג'יפים - המון יתרונות

טיולי ג'יפים – חוויה בלתי נשכחת

חוויית נהיגת השטח היא מדהימה בפני עצמה. האדרנלין שנובע מהיכולת שלכם לנווט את הג'יפ בשטח פשוט ממכר, והופך את הטיול לזיכרון מתוק. ג'יפים מסוגלים לעבור בתוך בוץ, על פני סלעים, לעלות עליות תלולות, לרדת בקלות מהשטח לכביש ובחזרה ממנו מתי שרק תרצו וכו'. במידה ואין אתם מעוניינים לנהוג בג'יפ בעצמכם, תמיד תוכלו לצאת לטיול עם מדריך שהוא גם הנהג עצמו ולחוות את השטח בתור הנוסעים ברכב – זוהי חוויה מסעירה ומהנה לא פחות!

טיולי ג'יפים – מנצלים את הטבע במלואו

כאשר יוצאים לטיולים רגליים יש לצפות להספק שתלוי בכושר הגופני שלכם אך בכל מקרה, הוא לא יכול להספיק לגמיעת קילומטרים רבים מידי. במידה ותשכילו לבחור בטיול ג'יפים, הרי שתוכלו לגמוע מרחקים הרבה יותר גדולים ולהספיק לראות הרבה יותר נופים מדהימים באותו פרק זמן. למעשה, גם כאשר מטיילים על גבי ג'יפים אין הדבר אומר שצריך לוותר לגמרי על ההליכה הרגלית. תוכלו תמיד לרדת מהג'יפ, לטייל רגלית בכל מקום אליו אתם מגיעים ולחזור אליו בכל עת בדרך למסלול הבא. 

טיולי ג'ייפים – כבר לא צריך להצטמצם

קיים גבול לסך המשקל והנפח של הציוד שאתם בתור מטיילים יכולים לשאת על גבכם. השימוש בג'יפים לעומת זאת יאפשר לכם להגיע לטיול עם כל הציוד הנדרש ולא לוותר על דבר. תוכלו להעמיס על הג'יפ מים, מזון, אוהלים, תיקים של בגדים, עצים להדלקת מדורה ואפילו גנרטור שיעזור לכם בלינת השטח. כל הציוד מאובטח לג'יפ על הגג או מאוחסן במקום מתאים בתוכו. פשוט מושלם!

בנוסף, קחו בחשבון כי באמצעות ג'יפים תוכלו לצאת לטיול בכל מזג אוויר שהוא ולא להיות מוגבלים. בקיץ תוכלו ליהנות מג'יפים פתוחים עבור מי שחובב את הרוח בפניו או בג'יפים סגורים וממוזגים ולהימנע מהחום המעיק. ובחורף תוכלו לצאת לטיול גם בימים של גשם (ג'יפים סגורים) ולהימנע מהקור העז שמסכן את הבריאות. כפי שניתן להבין, אין ספק כי מדובר באפשרות מהנה שלה יתרונות רבים לטיולים. בילוי נעים!

לטייל בג'יפים - מלא יתרונות

היתרונות של ג'יפים בטיולים

לצאת ולראות נופים, לנשום את האוויר הפתוח, ללמוד על הסביבה שלנו ולחוות חוויות יחד עם כל בני המשפחה והחברים הקרובים – אין ספק כי לטיולים יש ערך מוסף שאסור לפספס. ואם כבר יוצאים לטיול מהנה בחיק הטבע, למה לא לחוות זאת על הצד הטוב ביותר באמצעות נסיעה על ג'יפים! כפי שתבינו מייד, מדובר בחוויה ייחודית שלה יתרונות רבים, ולכם רק נותר להתחיל לפנטז ולתכנן את הטיול הבא שלכם. מוכנים? יוצאים לדרך!
טיולי ג'יפים - מלא יתרונות