דף הבית >> טיולי ג'יפים בגליל המערבי >> מקומות לטייל בגליל המערבי

מקומות לטיול בגליל המערבי

מקומות לטייל בגליל המערבי - בצת, כזיב, מונפורט ועוד

את כבוד הפתיחה נעניק בלב שלם לנחלי בצת ושרך המרשימים, אשר מהווים את עיקרו של מסלול יפה ומוצל המתאים לכל המשפחה. חורש סבוך, מערת נטיפים קטנה, עצי דולב ודפנה ומים קרירים ונעימים יהיו רק חלק מהחוויות שתצברו בשעתיים הליכה בליבה של אימא אדמה. נחל כזיב, לא הרחק משם, נחשב לאחת האטרקציות שאסור לפספס כאשר מחפשים מקומות לטייל בגליל המערבי. מספר רב של מסלולים בדרגות קושי שונות יוצאות מנקודת הפתיחה ומעניקות מבט על ערוצי הנחל השונים, הצמחייה הנדירה שסביבו והנופים עוצרי הנשימה שבקצהו העליון של כל מסלול. עוד במסלול – שרידי טחנת קמח, מצפה אבירים ועוד.

ממשיכים למונפורט, מסלול לא קשה (מתאים גם להורים עם עגלות תינוקות) ומטוייל במיוחד, עם מספר שיאים נפלאים במהלכו, כמו התצפית על מבצר מונפורט הקדום, שכשוך בבריכות הקטנות והטבעיות ועוד. פחות מ-7 ק"מ משם נמצא מסלול הליכה פופולארי נוסף – נחל הגעתון, המציע תצפית מרשימה על חוף ימה של נהריה הסמוכה, מעיין אשר מימיו זורמים בכל ימות השנה, חורשות עצומות וקרירות ממכרת. 

מקומות לטייל בגליל המערבי - מסיימים בקשת, בנמר ובסלעים

נסיים את הרשימה של מקומות לטייל בגליל המערבי עם פארק אדמית בסמוך לגבול הלבנון (הליכה קצרה, פיקניק מושלם), מערת קשת (תצפית מרהיבה על הרי הגליל והמצוקים הסמוכים), מערת הנמר הסמוכה לה (מערת נטיפים צרה ונמוכה), פארק הסלעים (אידיאלי לפיקניק עם כל המשפחה) ועם שביל נורמן הסמוך לפארק והיפהפה (במיוחד בחודשי האביב עם הפריחה המשגעת שבסביבה). 

וזהי רק רשימה מצומצמת של אינספור מקומות לטייל בהם בגליל המערבי. טיול נעים!
בשל הסמיכות הגאוגרפית לאזור רמת הגולן היפהפה ולדרומה – הגליל העליון והתחתון המתגאים בנופים מרהיבים ואטרקציות בלי סוף, נדמה, לעיתים, שהגליל המערבי אינו מקבל את הכבוד לו הוא ראוי.
מחפשים מקומות לטיול בגליל המערבי -נהנים מטיולים משולבים בההר בהנחל ובהים !!
מערת קשת בגליל המערבי
אז נכון, מדברים על היופי עוצר הנשימה של אכזיב, וזורקים פרגון או שניים על ראש הנקרה שבקצה ההר, אבל ישנם עוד אינספור מקומות לטייל בהם בגלל המערבי שלא רבים מכירים. ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן. כדי להזכיר לכם שמסלולי הליכה מרהיבים יש לא רק ביהודייה ובזוויתן, ומקומות מושלמים לטיול טבע זוגי / חברי / משפחתי יש גם ברדיוס אכזיב-עכו-נהריה."
מחפשים מקומות לטייל בגליל המערבי? להלן כמה אטרקציות שכדאי שתיקחו בחשבון בפעם הבאה שתחליטו להגיע לאיזור. תודו לנו אחר כך.

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם: