Jeep tours

טיולי ג'יפים בצפון מים נופים פריחות והפתעות בטבע.

קצרה היריעה מלכתוב על העושר התרבותי,
העושר שהטבע מעניק. 

העושר החוויתי וגם הקולינארי.
היתרון העצום של טיול עם ג''יפ הוא בהגעה למקומות שאין אפשרות להגיע ברכב פרטי.
יתרון נוסף הוא ביכולת להספיק מס'' אטרקציות חוצי נוף, ביום אחד.
מומלץ להיעזר במדריך שמכיר היטב את משעולי הג''יפים בצפון והוא גם יכול להציע לכם מה שאנשים אוהבים ומה שמעניין.
טיולי ג'יפים לקבוצות
זו אפשרות נהדרת לטיול גיבוש וחוויה, מרווחים פעמיים גם מטיילים וגם יש הווי. אחת האפשרויות המעניינות והמפתיעות להזמין אומן שיעצים את המצב רוח המרומם שיחכה לכם באמצע מסלול או בסוף יום.
אחת האטרקציות המדהימות היא  
– רוקדים בטבע,  D.J   בחווית מוסיקה והקצב, היא הראשונה במעלה על מנת לרומם את המצב רוח הקבוצתי שמגבש את הקבוצה , וכשנכנסים לאווירה המתחממת, רוריקודים  תהייה זיכרון בלתי נשכח.

טיולי ג'יפים בצפון משולבים עם ימי גיבוש בצפון
אחת האפשרוות היותר מעניינות והמתוחכמות היא לערוך ימי גיבוש מרובי אלמנטים, כמו המירוץ למיליון בשטח ולאחר מכן טיול לנופים ותצפיות מהממות לנשמה והכיף.
מסלול על נחל בצת 4 שעות של כייף אמיתי.
נפגשים בחניון פארק באכזיב ואז יוצאים בשיירה על קו החוף כאשר משמאלנו הים שצבוע בצבע טורקיז.

ומשם נכנס לתוך שמורת בצת בחולות נעלה על תוואי הרכבת שהובילה מלבנון לעכו בתקופת האנגלים נמשיך בקטעי אקסטרים עד לחורשת בצת.

ושם נמשיך על 899 ועד יער חניתה משם נצלול שוב לנחל בצת נמשיך על הנחל ושוב נחצה את 899 והפעם במגמת עליה לתצפית במערת קשת.
שם גם נעשה הפסקת תה צמחים ומשם חזרה על הכביש לחניון באכזיב.


טיולי ג'יפים בארץ – מניעים ונהנים!

ברגל, באופניים, במכונית או אפילו באנייה. טיול בארצנו היפה טומן בחובו נופים קסומים, חוויות נפלאות וכמויות אינסופיות של הנאה. אבל יש רק דרך אחת שמצליחה להפוך כל טיול למאורע בלתי נשכח – טיול באמצעות ג''יפים. מרמת הגולן בצפון ועד נופי הנגב וערי אילת, טיולי ג''יפים בארץ הפכו כבר מזמן לדרך אהובה במיוחד על הישראלים לחרוש את אימא אדמה. אז למה דווקא בג''יפ? כיצד יש להיערך לפני טיול שכזה? והיכן תגלו את הטעמים המופלאים ביותר של ארצנו הקסומה? כל התשובות מיד.

טיולי ג'יפים בארץ – מכל הסיבות הטובות

כאמור, בשנים האחרונות יותר ויותר משפחות וקבוצות חברים בוחרות לטייל בארץ באמצעות ג''יפים והסיבות לכך רבות. ראשית, ירידת מחירי הג''יפים הנגישה את הרכב היוקרתי למאות אלפי אנשים. שנית, נסיעת שטח בג''יפ היא חוויה מהנה, כיפית, משעשעת וקופצנית, ולא משנה אילו נופים נשקפים מחלון הרכב שלכם. שלישית, תנאי שטח רבים אידיאליים לג''יפים ולמעשה בלתי אפשריים לרכבים רגילים, קשים ומעייפים להולכי רגל ומסוכנים לרוכבי האופניים. רביעית, נוחות וביטחון. כי כשבחוץ יורד מבול או קופחת השמש, אתם בג''יפ הנעים, עם יכולת העבירות הגבוהה ורמת הבטיחות הבלתי מתפשרת. אז כמו שכבר הבנתם – אין כמו טיולי ג''יפים בארץ ישראל היפה!

טיולי ג'יפים בארץ – מתפנקים עם כל הציוד הנדרש

ומעבר למסלולים עצמם, טיולי ג''יפים בארץ מספקים עבורכם עוד יתרון חשוב נוסף, והוא האפשרות הנפלאה לנצל את שטח האחסון הגדול של כלי הרכב ולצאת אל השטח מצויידים היטב. מה חשוב לקחת? מה שרק תרצו! אוהלים, מזרונים, שקי שינה, שמיכות וכריות. כי זה שישנים בשטח, לא אומר שאי אפשר לישון בתנאים טובים; מחצלות, כסאות, רשתות צל, אמצעי קירור ואפילו גנרטור; שלושה ליטר מים לאדם ליום לפחות, וכמובן – הרבה מצב רוח טוב! 

טיולי ג'יפים בארץ  - מסלולים מועדפים

אז הבנה למה דווקא טיול בג''יפים - יש. ציוד הכרחי - גם יש. עכשיו כל שנותר זה לבחור מסלול. אז נתחיל מהצפון הקסום עם דגש על רמת הגולן הנפלאה על שלל המסלולים שבה, בראשם נחל סמך, יער ביריה, עין עלווה, צוק מנרה (מתאים גם לרכבים רגילים) ועוד; מעט דרומה, בגליל התחתון, תמצאו את נחלי ציפורי, יששכר ומג'רסה הירוקה; נחל קיני ורמות מנשה ישמחו לארח אתכם באזור הכרמל, בעוד נחל פולג, איילון והירקון ייצגו את מישור החוף בגאווה. וכמובן שאי אפשר לדבר על טיולי ג''יפים בארץ מבלי להזכיר את סביבת ירושלים, ים המלח והנגב שם תמצאו את מסלולי נחל המערה, דרך בורמה, נחלי מדבר יהודה, נחל לבן, נחל אופקים ועוד. 

טיול נעים!